KAÇUV ile #SarıyıFarket

Project is completed

Dünya genelinde her yıl 300.000, Türkiye’de ise yaklaşık 3.500 – 4.000 çocuk ilk teşhisini alarak kanserle mücadeleye başlıyor. Tüm dünyada bu mücadeleye dikkat çeken bir gün var: 15 Şubat Çocukluk Çağı Kanseri Günü.

#saıyıfarket

Project is completed

Thanks for your contributions.

Duration

0 hr 15 min

Document Requirement

No

Beneficiary Groups

Children

Themes

Awareness Work

Pre Education Requirement

No

KAÇUV ile #SarıyıFarket


Kanserli Çocuklara Umut Vakfı olarak her yıl çocukluk çağı kanserine dikkat çekmek için 15 Şubat haftasında farkındalık ve bilinçlendirme çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Sizler de bu sene 15 Şubat haftası gerek kurumsal gerek bireysel sosyal medya hesaplarınızdan paylaşımlarda bulunarak sesimizin daha fazla bireye ulaşmasında bize destek olabilirsiniz.

Nasıl farkındalık yaratabilirsiniz?

  • Kurumsal hesaplarınızdan ya da çalışanlarınızın bireysel sosyal medya hesaplarından duyurularımızı daha etkin hale getirebilmeniz için kullanabileceğiniz yardımcı materyalleri (sosyal medya post-story, whatsapp görseli, online toplantı arka planı vb.) buradan indirebilirsiniz.   
  • Bireysel ya da ekibinizle gün ve hafta özelinde bir araya gelip sarı kurdele yapabilir, sarı objelerden oluşan çalışmalar kurgulayabilir, sarı renkte buluştuğunuz ortak fotoğraflar çekilerek sosyal medyada paylaşabilirsiniz. 
  • Online toplantılarda arka plan renginizi ekte bulunan görsel ile sarıya dönüştürerek ya da ekte yer alan içeriklerden imza görselini o hafta boyunca kurumsal e-mail imza alanınıza ekleyerek farkındalık çalışmamıza katkı sağlayabilirsiniz.
  • Sosyal medya paylaşımlarını yaygınlaştırırken @kacuv hesabını ve #sarıyıfarket etiketini ekleyebilirseniz biz de hesaplarımızdan gönderilerinizi paylaşabiliriz.

Communication Board

()