PAYDA - Paylaşma ve Dayanışma Platformu
PAYLAŞMA VE DAYANIŞMA PLATFORMU DERNEĞİ Maslak Mah. Büyükdere Cad. Nurol Plaza No:255 D:21/A, Workhaus Ofis, 34450 Maslak İSTANBUL
Açık Açık
(542) 404 09 14
info@paydaplatformu.org
Volunteering
0 hour(s)
Projects
2
Members
2
NGO
0
Ability
Social Responsibility
1
Youth Capacity Building
Education
1

About Us

Payda, toplumu daha ileri seviyeye taşımak amacıyla eğitim, kadın istihdamı, çevre, sanat gibi alanlarda farklı kesimleri ortak paydada buluşturan projeler yürüten bir dernektir.

Payda’nın amacı, profesyonel organizasyon ve yönetim becerilerini bir sivil toplum hareketinde bir araya getirerek uzun vadeli etkilere sahip projeleri hayata geçirmek, bu projelerimizle insanlarımız arasında kuracağımız kalıcı köprüler sayesinde toplumsal etkileşimi arttırmak ve toplumsal çağdaşlaşmaya katkı sağlamaktır.

Kurucularımız tarafından 2009 yılında İstanbul genelinde diğer gönüllü gruplarıyla gerçekleştirdiğimiz çeşitli çalışmalar sonrasında ulaştığımız en önemli sonuç, ülkemizde toplumsal ayrışmanın yoğun şekilde yaşandığı ve bu ayrışmadan etkilenen insanlarımız arasında iletişim ve etkileşimin çok düşük seviyede olduğuydu. Gündelik hayatımızda da sıkça karşılaştığımız bu sorun güncelliğini korumaya devam ediyor. Payda olarak kurulduğumuz günden itibaren bizleri bir araya getirecek çözümlere yönelik çalışmalarımıza, gönüllülerimiz ile birlikte yoğun şekilde devam ediyoruz.

Projects Types

touch icon

Created Projects