Yücel Kültür Vakfı Online İngilizce Kulübü Başvuruları Başladı!

Project is completed

Online İngilizce Kulübümüze katılıp İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız detayları okuyup başvuru formunu doldurmanız gerekli!

#ingilizcekulubu #yücelkulturvakfı

Project is completed

Thanks for your contributions.

Duration

20 hr 0 min

Document Requirement

No

Beneficiary Groups

Youth

Themes

Education

Pre Education Requirement

No

Yücel Kültür Vakfı Online İngilizce Kulübü Başvuruları Başladı!

Yücel Kültür Vakfı tarafından ücretsiz ve çevrim içi organize edilen konuşma kulübünün en temel amacı 16-29 yaş arası gençlerin İngilizce pratik yapmaları, yabancı dilde iletişim kurmaları ve mevcut seviyelerini korumaları olacaktır. Seviyenize göre bir ekiple bir kolaylaştırıcı eşliğinde haftada bir saat Zoom üzerinden bu kulüpte eğlenceli ve eğitici aktiviteler yapmanızı sağlamaya çalışacağız. Seviyenizi doğru işaretlemeniz hem gruba adaptasyonunuza hem de grubun işleyişine büyük fayda sağlayacaktır. 

Öğrenmenin en temel öğelerinden biri de devamlılıktır. En az 8 toplantı yapmayı planlıyoruz. Gününü ve saatlerini iyice kontrol edip lütfen sadece sizin için uygunsa ve sürekli katılım sağlayabilecekseniz başvurunuzu tamamlayın. Bu, özellikle katılmak isteyip katılamayanlara haksızlık olmasını önlemek amacıyla öncelikli ricamızdır.

Üç farklı seviyeden (A2-B1-B2 ve üstü) toplam 4 gruptan 72 kişiyi bu kulübe dahil edebiliyor olacağız. Seçim için en büyük kıstas bu kulübe devamlı katılacağını teyit etmeniz olacak.

Aşağıda hangi grup hangi günlerde çalışacak görebilirsiniz. Gün ve saatin sizin için uygun olup olmadığını kontrol etmeniz büyük önem arz ediyor.

A2 Pazartesi 18.30-19.30
A2 Salı 18.30-19.30
B1 Çarşamba 18.30-19.30
B2 ve üstü Pazartesi 21.30-22.30

Bütün bu bilgilendirmeler sizin için uygunsa 14 Mart 2022 Pazartesi saat 23.59'a kadar hemen tıkla başvuru formunu doldur ve aramıza katıl. :)

Başvuru formu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSchCv6-9OJ8X6fgh5yojUytbHqDO8DNt27ilEY_QQqv-lHQ4A/viewform

Which abilities are needed in the team?
20
Education

Communication Board

()