Başvuru başlangıç tarihi
26.04.2021 12:33
Başvuru bitiş tarihi
14.05.2021 18:30
Kontenjan
5
Kalan gün
0
Başlangıç tarihi
26.04.2021 12:33
Bitiş tarihi
30.06.2021 18:30
Katılımcı
13
Lokasyon
Online

Web-Site Geliştirme İçin Gönüllüler Arıyoruz!

Proje tamamlandı

Birey ve Toplum Ruh Sağlığında İZ Derneği olarak genel web-sitemizin (www.birizdernegi.org) geliştirilmesi için gönüllü kişi ve kurumların desteğini bekliyoruz !

#adminpanel #wordpress #websitesi #sitegüncelleme #websitesigelistirme

Proje tamamlandı

Seni burada görmek güzeldi.

Süre

10 s 0 dk

Belge Talebi

Yok

Etki alanları

Temalar

Etkinlik Organizasyonu, Bilim ve Teknoloji

Ön Eğitim

Yok

Web-Site Geliştirme İçin Gönüllüler Arıyoruz!

Birey ve Toplum Ruh Sağlığında İZ Derneği (Bir İZ), toplumsal barışa hizmet edecek önleyici ruh sağlığı hizmetlerinin okullardan cezaevlerine, özel sektör kurumlarından sivil toplum örgütlerine toplumun her kesimi tarafından erişilebilir olması hayali ve umuduyla 2013 yılında kuruldu. Kuruluşundan bu yana, kadın, çocuk ve mülteciler başta olmak üzere bireyi ve toplumu güçlendirmeyi merkeze alan projeler geliştiriyor, eğitsel kutu oyunları, materyaller ve programlar üretiyor.

Geliştirdiği ürünleri daha fazla faydalanıcıya ulaştırabilmek ve böylece çarpan etkisi yaratabilmek amacıyla, özellikle sosyal dezavantajlı gruplarla çalışan öğretmen, sağlık personeli ve sivil toplum üyeleri gibi kilit paydaşlara yönelik eğitimler ve kapasite güçlendirme faaliyetleri yürütüyor. Kamu, sivil alan ve özel sektör iş birlikleriyle gerçekleştirdiği kapsayıcı ve disiplinler arası projelerle toplumun ruh sağlığına duyarlı yaklaşımların geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması için çalışıyor.


Sen de çalışmalarımızın gönüllü olarak bir parçası olmak istiyorsan projelerimizin, dolayısıyla bilinirliğimizin artması açısından önemli bir kaynağımız olan web-sitemizin gelişimine destek olabilirsin!

Takımda hangi yeteneklere ihtiyaç var?
1
Bilgi Teknolojileri
1
Yazılım/Kodlama
1
Dijital Saha
1
Fikir/İçerik Geliştirme
1
Tasarımcı

İletişim Panosu

()