TOÇEV Online Özel Ders Gönüllülerini Arıyor

Project is completed

TOÇEV Özel Ders Gönüllülük Programı sayesinde siz de sosyal fayda sağlayabilir, aynı zamanda eğitim hayatını desteklediğimiz öğrencilerimizin derslerine yardımcı olabilirsiniz.

#eğitim #lise #online #özelders #ilkokul-ortaokul

Project is completed

Thanks for your contributions.

Duration

1 hr 0 min

Document Requirement

No

Beneficiary Groups

Children

Themes

Education

Pre Education Requirement

No

TOÇEV Online Özel Ders Gönüllülerini Arıyor

 TOÇEV - Vikipedi 


“Okumak her çocuğun hakkıdır” diyerek çıktığımız yolda her çocuğu birey olarak kabul edip, onların kültürlü, bilgili, uyumlu, üretken olmaları ve toplumsal hayata kazandırılmaları için hiç durmadan çalışıyoruz.


Öğrencilerimizin derslerine destek olmak için gerçekleştirdiğimiz özel ders gönüllülük programımız bu yıl pandemi sebebiyle online olarak devam edecektir. Sizler de boş zamanlarınızı sosyal fayda sağlamak için değerlendirmek isterseniz TOÇEV Özel Ders Gönüllülük Programına katılıp başvuru formunu doldurabilir, eğitim hayatını desteklediğimiz öğrencilerimizin (Türkçe, matematik, fizik, kimya, biyoloji, İngilizce vb.) derslerine yardımcı olabilirsiniz. 

Eğitimler haftada 1 gün şeklinde 8 ay devam edecektir. Saatler gönüllünün müsaitlik durumuna uygun şekilde ayarlanacaktır. Mazeret bildirmek kaydıyla özel durumlarda o günkü ya da o haftaki ders iptal edilebilecektir.


Which abilities are needed in the team?
100
Education

Communication Board

()

Process

Başvuruların Toplanması
02
Ocak
Başvuruların Değerlendirilmesi
16
Ocak
Online Derslerin Başlaması
30
Ocak