TOÇEV Online Özel Ders Gönüllülerini Arıyor

Proje tamamlandı

TOÇEV Özel Ders Gönüllülük Programı sayesinde siz de sosyal fayda sağlayabilir, aynı zamanda eğitim hayatını desteklediğimiz öğrencilerimizin derslerine yardımcı olabilirsiniz.

#eğitim #lise #online #özelders #ilkokul-ortaokul

Proje tamamlandı

Seni burada görmek güzeldi.

Süre

1 s 0 dk

Belge Talebi

Yok

Etki alanları

Çocuk

Temalar

Eğitim

Ön Eğitim

Yok

TOÇEV Online Özel Ders Gönüllülerini Arıyor

 TOÇEV - Vikipedi 


“Okumak her çocuğun hakkıdır” diyerek çıktığımız yolda her çocuğu birey olarak kabul edip, onların kültürlü, bilgili, uyumlu, üretken olmaları ve toplumsal hayata kazandırılmaları için hiç durmadan çalışıyoruz.


Öğrencilerimizin derslerine destek olmak için gerçekleştirdiğimiz özel ders gönüllülük programımız bu yıl pandemi sebebiyle online olarak devam edecektir. Sizler de boş zamanlarınızı sosyal fayda sağlamak için değerlendirmek isterseniz TOÇEV Özel Ders Gönüllülük Programına katılıp başvuru formunu doldurabilir, eğitim hayatını desteklediğimiz öğrencilerimizin (Türkçe, matematik, fizik, kimya, biyoloji, İngilizce vb.) derslerine yardımcı olabilirsiniz. 

Eğitimler haftada 1 gün şeklinde 8 ay devam edecektir. Saatler gönüllünün müsaitlik durumuna uygun şekilde ayarlanacaktır. Mazeret bildirmek kaydıyla özel durumlarda o günkü ya da o haftaki ders iptal edilebilecektir.


Takımda hangi yeteneklere ihtiyaç var?
100
Eğitim Öğretim

İletişim Panosu

()

Süreç

Başvuruların Toplanması
02
Ocak
Başvuruların Değerlendirilmesi
16
Ocak
Online Derslerin Başlaması
30
Ocak