TEGV Yeni Dönem Gönüllü Başvuruları Açıldı!

Değerlendirme Sürecinde

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı yeni dönem gönüllü başvuruları açıldı! TEGV'de tüm faaliyetlerimizi gönüllülerimizle birlikte gerçekleştiriyoruz, birlikte gelişiyor, geliştiriyor, geleceğimizi şekillendiriyoruz. Ailemizin bir parçası olmak, geleceğe dokunmak için başvur!

#Eğitim
Süre

1 s 0 dk

Belge Talebi

Yok

Etki alanları

Genel

Temalar

Çocuk Eğitimi, Eğitim

Ön Eğitim

Var

TEGV Yeni Dönem Gönüllü Başvuruları Açıldı!


TEGV'de tüm faaliyetlerimizi gönüllülerimizle birlikte gerçekleştiriyoruz, birlikte gelişiyor, geliştiriyor, geleceğimizi şekillendiriyoruz. Ailemizin bir parçası olmak, geleceğe dokunmak için gönüllülük başvurunuzu bekliyoruz! 


TEGV’ de gönüllü olabilmek için Vakıf tanıtımı ve Temel Gönüllü Eğitimini tamamlamanız gerekir. Bütün bu eğitimleri evinizin konforunda bilgisayar başında web sitemiz üzerinden gerçekleştireceksiniz. Başvuru formunda size en yakın etkinlik noktamızı seçiniz. Uzaktan eğitim verseniz de, bir etkinlik noktamızın gönüllüsü olmanız çok önemlidir.

Gönüllülerimiz sanattan, okumaya, bilimden, bilişime çok farklı alanlarda eğitim gönüllüsü olabilirler. TEGV’ in olduğu etkinlik noktalarını https://tegv.org/nerelerdeyiz bu adresten görebilirsiniz.

Uzun süreli eğitim programlarımızı vermek isterseniz, ayrıca bir program gönüllü eğitimi alacaksınız. Uzaktan gönüllük için program gönüllü eğitimi uzaktan ve asenkron, yüz yüze eğitim programları uygulamak için bu eğitim yüz yüze gerçekleşir. İlgili kullanıcılarımız daha detaylı bilgiyi  https://tegv.org/tegvde-nasil-gonullu-olabilirim adresinden bulunan bu blog yazısından edinebilir.

Son başvuru tarihi 31 Ekim!


Proje Eğitim Dokümanı
Takımda hangi yeteneklere ihtiyaç var?
50
Sosyal Sorumluluk

İletişim Panosu

()

Başvuru Süresi Doldu, Başvurular Değerlendirmede.