Başvuru başlangıç tarihi
21.07.2022 16:00
Başvuru bitiş tarihi
21.09.2022 16:00
Kontenjan
15
Kalan gün
0
Başlangıç tarihi
21.09.2022 16:00
Bitiş tarihi
01.10.2023 16:00
Katılımcı
29
Lokasyon
Online

HİPDER Sosyal Medya Gönüllülerini Arıyor!

Proje tamamlandı

"Hayvan dostlarımızın yaşam haklarını savunmak, onlara layık oldukları hayatları sağlayabilmek için sizlerin de destekleriyle yolumuza devam etmek istiyoruz". Bu mottoyla çıktığımız yolda sosyal medya gönüllülerine ihtiyacımız var.

#yazılım #tasarım #hayvanlar #web #bilgisayar

Proje tamamlandı

Seni burada görmek güzeldi.

Süre

3 s 0 dk

Belge Talebi

Yok

Etki alanları

Hayvan

Temalar

Hayvan Hakları, Bilim ve Teknoloji

Ön Eğitim

Yok

HİPDER Sosyal Medya Gönüllülerini Arıyor!

Biz Kimiz? 

Ekim 2014’te sahiplendirmek üzere barınaktan çıkardığımız anne köpek ile üç bebeğinin ağır hasta olduklarını öğrenmemiz ve yüklü tedavi masraflarını ödeyebilmek için ikinci el eşyalarımızı sosyal medya üzerinden açık artırmaya sunmamızla temelleri atılan Hipder’de, kaza geçirmiş, yaralanmış ya da işkence görmüş hayvanlara yardım eli uzatmak için ikinci el kitap, kıyafet, ayakkabı vb. her türlü eşyayı alıcılarıyla buluşturarak elde ettiğimiz bağışlarla barınaklara mama yardımında bulunuyor, sahipsiz/terk edilmiş canlarımızı önce sağlıklarına sonra mutlu yuvalara kavuşturuyoruz.


Neye İhtiyacımız Var?

Farkındalığı artırmak, hayvan haklarının yasalar nezdinde korunmasını sağlamak, daha fazla insana ulaşmak ve ilgili kurumları daha verimli çalıştırmak kapsamında gerçekleştirmeyi amaçladığımız bu yolda siz de sosyal medya ekibimize katılarak bize katkıda bulunabilirsiniz. 


Gönüllüden Beklentimiz Nedir?

Haftada birkaç saatinizi ayırarak henüz gelişim aşamasında olan derneğimize ve yardım etmek için çabaladığımız hayvanlarımıza destek olabilirsiniz. 


Takımda hangi yeteneklere ihtiyaç var?
15
Fikir/İçerik Geliştirme

İletişim Panosu

()