HİPDER Sosyal Medya Gönüllülerini Arıyor!

Project is completed

"Hayvan dostlarımızın yaşam haklarını savunmak, onlara layık oldukları hayatları sağlayabilmek için sizlerin de destekleriyle yolumuza devam etmek istiyoruz". Bu mottoyla çıktığımız yolda sosyal medya gönüllülerine ihtiyacımız var.

#yazılım #tasarım #hayvanlar #web #bilgisayar

Project is completed

Thanks for your contributions.

Duration

3 hr 0 min

Document Requirement

No

Beneficiary Groups

Animals

Themes

Animal Rights, Science And Technology

Pre Education Requirement

No

HİPDER Sosyal Medya Gönüllülerini Arıyor!

Biz Kimiz? 

Ekim 2014’te sahiplendirmek üzere barınaktan çıkardığımız anne köpek ile üç bebeğinin ağır hasta olduklarını öğrenmemiz ve yüklü tedavi masraflarını ödeyebilmek için ikinci el eşyalarımızı sosyal medya üzerinden açık artırmaya sunmamızla temelleri atılan Hipder’de, kaza geçirmiş, yaralanmış ya da işkence görmüş hayvanlara yardım eli uzatmak için ikinci el kitap, kıyafet, ayakkabı vb. her türlü eşyayı alıcılarıyla buluşturarak elde ettiğimiz bağışlarla barınaklara mama yardımında bulunuyor, sahipsiz/terk edilmiş canlarımızı önce sağlıklarına sonra mutlu yuvalara kavuşturuyoruz.


Neye İhtiyacımız Var?

Farkındalığı artırmak, hayvan haklarının yasalar nezdinde korunmasını sağlamak, daha fazla insana ulaşmak ve ilgili kurumları daha verimli çalıştırmak kapsamında gerçekleştirmeyi amaçladığımız bu yolda siz de sosyal medya ekibimize katılarak bize katkıda bulunabilirsiniz. 


Gönüllüden Beklentimiz Nedir?

Haftada birkaç saatinizi ayırarak henüz gelişim aşamasında olan derneğimize ve yardım etmek için çabaladığımız hayvanlarımıza destek olabilirsiniz. 


Which abilities are needed in the team?
15
Idea/Content Development

Communication Board

()