Bağışınla Toplum Gönüllülerinin Afet Bölgesindeki Çalışmalarına Katkıda Bulun!

Project is completed

Afet sonrası ilk 72 saat AFAD’ın hayat kurtarma çalışmaları devam ettiği için çok kritik. Biz bu süreçte; gönüllü koordinasyonu ve ihtiyaç tespiti çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Siz de desteğinizle, gönüllülerin afet bölgesindeki çalışmalarına katkıda bulunabilirsiniz.

Project is completed

Thanks for your contributions.

Duration

3 hr 0 min

Document Requirement

No

Beneficiary Groups

General

Themes

Campaign/Donation

Pre Education Requirement

No

Bağışınla Toplum Gönüllülerinin Afet Bölgesindeki Çalışmalarına Katkıda Bulun!

Geçmiş olsun! 


Sevgili AbilityPool Gönüllüsü; 


Bu sabah Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde gerçekleşen deprem haberiyle uyandık. Sizin ve sevdiklerinizin iyi olduğunu umuyoruz. 


Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) olarak; diğer afetlerde olduğu gibi bugün de depremin hemen ardından çalışmalarımızı başlattık. İlk olarak afet bölgesinde gönüllülük yapmak isteyen 18 yaş üzerindeki tüm bireylerden başvurular almaya başladık. 


Afet sonrası ilk 72 saat AFAD’ın hayat kurtarma çalışmaları devam ettiği için çok kritik. Biz bu süreçte; gönüllü koordinasyonu ve ihtiyaç tespiti çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. 


Türkiye’nin dört bir köşesinden gönüllüler afetin izlerini silmek için bölgeye doğru harekete geçmeye hazırlanıyor. Gönüllülerin afetzedelere destek olabilmesi için; ulaşım ve konaklama ihtiyaçları olacak. 


Siz de desteğinizle, gönüllülerin afet bölgesindeki çalışmalarına katkıda bulunabilirsiniz. Yapılan bağışlar, sahada gerçekleşecek çalışmaların giderlerine aktarılacaktır. 


422 BAĞLARBAŞI ŞUBESİ

HESAP NUMARASI : 6291330 

Hesap Adı : TOPLUM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI

IBAN : TR41 0006 2000 4220 0006 2913 30


Kalbimiz bu büyük afeti yaşayan illerimizde,

Which abilities are needed in the team?
50
Other

Communication Board

()