Başvuru başlangıç tarihi
02.05.2023 13:00
Başvuru bitiş tarihi
28.05.2023 17:00
Kontenjan
100
Kalan gün
0
Başlangıç tarihi
28.05.2023 09:00
Bitiş tarihi
28.05.2023 17:00
Katılımcı
15
Lokasyon
Tüm Türkiye

Ben De Oy Vereceğim!

Proje tamamlandı

Oy Vereceğim Diyerek Farkındalık Yaratan Şanslı Bir Kullanıcımıza GoodSmiley üzerinden 100₺ Hediye Kartı! #OyVer

##OyVer

Proje tamamlandı

Seni burada görmek güzeldi.

Süre

0 s 20 dk

Belge Talebi

Yok

Etki alanları

Genel

Temalar

Hukuk, İnsan Hakları ve Politika Geliştirme

Ön Eğitim

Yok

Ben De Oy Vereceğim!Oy vermek, demokratik bir toplum en temel görevlerinden biridir. Demokrasi, halkın yönetimi olduğu için, her bireyin oy kullanma hakkı vardır. Bu nedenle, oy vermek, vatandaşlık görevlerimizden biri ve toplumumuzun geleceği için büyük önem taşır.

Oy kullanarak, seçimlerde adayların belirlenmesine ve insanların iradesinin yönetime kullanımlarına yararlı olabiliriz. Seçimler, bizlerin devlet yönetiminde söz sahibi olmasına ve geleceğimizin şekillenmesinde etkili olması açısından son derece önemlidir.

Oy vermek, sadece bir vatandaşlık görevi değil aynı zamanda bir haktır. Oy vermek, insanların seçimlerindeki tercihlerinin demokratik bir biçimde yansıtılmasını sağlar. Bu tercihler, siyasi partilerin ve adayların politikalarını ve hedeflerini şekillendiren temel unsurlardır. Bu nedenle, herkesin kendi isteklerini ifade etmek ve seçimlerde söz sahibi olmak için oy kullanması gerekmektedir

Biz de bu nedenle oy vereceğini beyan eden şanslı bir kişiye GoodSmiley üzerinden kullanabileceği 100₺ Hediye Kartı vereceğiz. Amacımız hangi siyasi partiye olursa olsun oy vermenin çok değerli bir hak olduğunu belirtmektir.

Takımda hangi yeteneklere ihtiyaç var?
100
Sosyal Sorumluluk

İletişim Panosu

()