23 Nisan için Kitap Bağışlamak İster misin?

Project is completed

Hayata Destek Derneği'nin çalışmalarını yürüttüğü Urfa, Adana, Hatay illerinde dağıtılmak üzere çocuk kitapları bağışlarınızı bekliyoruz.

Project is completed

Thanks for your contributions.

Duration

1 hr 0 min

Document Requirement

No

Beneficiary Groups

Children, Women

Themes

Children's Rights, Campaign/Donation

Pre Education Requirement

No

23 Nisan için Kitap Bağışlamak İster misin?

Hayata Destek Derneği olarak 2005 yılından beri afetlerden etkilenen veya afet koşullarında yaşayan insanların hayatlarını iyileştirmek için çalışıyoruz.

Çalışmalar yürüttüğümüz Urfa, Adana, Hatay illerinde dağıtılmak üzere çocuk kitapları bağışları ile hayata destek olabilirsiniz. 

Bu bağışta özellikle kadın ve çocuk kitapları gönderilecektir.

Kargolamayı ofise yapabilirsiniz. Ya da bağış linki açılıp bir kitap 50 TL bağışı belirleyerek dernek de satın alma yapılabilir.

Adres: Koşuyolu Mh, No:42, Cenap Şahabettin Sokağı, 34718 Kadıköy/İstanbul

Tek ricamız farklı sahaların farklı yaş gruplarından bir ihtiyaç talebi geldiğinden kitapların/ poşetlerin üzerine bir not kağıdı ile hangi yaş grubuna ait olduğu yazılabilir. Kadınlar veya anneler için olan kitaplara ise sadece kadın yazabilirsiniz. Böylelikle kitapları kategorize etmemiz ve sahalara göndermemiz kolaylaşır.

Kitapları kurumda toplayarak aşağıdaki adrese gönderebilirler. Bu kısım için zaten haberleşiriz. Evden çalışan veya kuruma bırakamayan ekip arkadaşları ise aşağıdaki adrese NURSEMA AYDIN DİKKATİNE yazarak kargolayabilir. Şu anda 1500 adet kitap ihtiyacımız var. 5-17 yaş için.Which abilities are needed in the team?
100
Education

Communication Board

()