KASDER 43. N Kolay İstanbul Maratonu'da koşacak gönüllülerini arıyor !

Project is completed

43. N Kolay İstanbul Maratonu’nda adımlarımızı kas hastası bireyler için atıyoruz. Solunum cihazı kullanan kas hastası bireylere BİPAP maskesi temin etmek için #BirlikteBaşarabiliriz diyerek iyilik peşinde koşacak gönüllülerimizi arıyoruz!

Project is completed

Thanks for your contributions.

Duration

5 hr 0 min

Document Requirement

No

Beneficiary Groups

Themes

Sport Activities, Campaign/Donation, Health, Sport, Environment

Pre Education Requirement

No

KASDER 43. N Kolay İstanbul Maratonu'da koşacak gönüllülerini arıyor !


    1. KASDER ile Adımlarımızı İyilik Peşinde Atıyoruz


     KASDER olarak solunum cihazı kullanan kas hastalarını fiziksel olarak mümkün olan en iyi duruma getirmek ve solunum cihazı kullanan kas hastalarının kullanıma elverişli, rahat solunum maskelerine erişimlerini amaçlıyoruz.  1  kas hastasının sağlıklı şekilde nefes alabilmek için ihtiyacı olan BİPAP maske bedeli 1.500TL'dir.


     Türkiye Kas Hastalıkları Derneği, ülkemizde sayıları 100 bini aşan kas hastalarının daha kaliteli yaşam sürmelerini sağlamak, hastalara ve topluma rehber olmak, çözüm önerileri geliştirerek uygulanmasını sağlamak amacıyla 1978 yılından bu yana kas hastalarının en etkin sivil toplum adresidir.


     KASDER olarak ilk kez katılım sağlayacağımız bu yeni maceramızda  #BirlikteBaşarabiliriz diyerek 43. N Kolay İstanbul Maratonu’nda adımlarımızı kas hastası bireyler için atıyoruz.


     Kendi yardımseverlik kampanyanı oluşturmak için yapman gerekenler:


          1. 1. www.adimadim.org sitesinden kaydını oluştur.
         1. 2Koşu kaydını yap!
         2. 3. Projeni seç, Yardımseverlik Kampanyanı oluşturmaya başla!
         3. 4. YARIŞA KATIL 


  Sen de KASDER'le adımlarınızı iyilik peşinde koşan insanlarla birlikte kas hastası bireyler için atmak, kendi bağış kampanyanı yürüterek kas hastası bireylere destek olmak istiyorsan başvuru formunu doldurabilirsin

  Communication Board

  ()