Başvuru başlangıç tarihi
09.11.2021 19:22
Başvuru bitiş tarihi
04.12.2021 14:00
Kontenjan
0
Kalan gün
0
Başlangıç tarihi
04.12.2021 14:00
Bitiş tarihi
04.12.2021 19:00
Katılımcı
8
Lokasyon
İstanbul

In Youth We Learn

Proje tamamlandı

In Youth We Learn Etkinliğimizde sürdürülebilirlik alanında bilinçlenirken gelecek profesyonel kariyerimizde bize yardımcı olacak konularda bilgileneceğiz. Etkinliğimizde birlikte öğrenecek ve network kazanma imkanı elde edeceğiz! 4 Aralık Cumartesi 14.00'da görüşmek üzere.

#sürdürülebilirlik #kariyer #profesyonel gelişim

Proje tamamlandı

Seni burada görmek güzeldi.

Süre

5 s 0 dk

Belge Talebi

Yok

Etki alanları

Genel

Temalar

Sürdürülebilirlik, Kişisel Gelişim, Seminer / Webinar, Kariyer Eğitimi, Etkinlik Organizasyonu

Ön Eğitim

Yok

In Youth We Learn

In Youth We Learn Etkinliği Birleşmiş milletlerin belirlemiş olduğu Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları'ndan 17. "AMAÇLAR İÇİN ORTAKLIKLAR" hedefini odak alıyor.

Amaçlar için ortaklıklar hedefi, kuruluşlar, STK'lar ve organizasyonlar için ne anlama geliyor ve biz 18-30 yaş arasındaki genç bireyler olarak bu konuda neler yapabiliriz konusunda tavsiyelerin verileceği oturumlar gerçekleştirilecek.
Katılımcılarımızın profesyonel kariyerlerine adım atacak ya da profesyonel kariyerlerinin başında olan kitlelerden oluşması sebebiyle kendilerine kariyer yollarında yardımcı olacak ve akıllarındaki soru işaretlerine cevap bulabilecekleri oturumlar da gerçekleştirilecek.

Tarih: 4 Aralık Cumartesi
Saat: 14.00
Lokasyon: MEF Üniversitesi Ayazağa Kampüsü

Etkinlikle ilgili detaylı bilgileri https://www.instagram.com/inyouth_welearn/ Instagram hesabımızdan hesabımızdan takip edebilirsiniz!


Etkinlik kayıt formu: https://bit.ly/InYouthWeLearn 

İletişim Panosu

()