Başvuru başlangıç tarihi
07.04.2023 15:53
Başvuru bitiş tarihi
07.07.2023 15:53
Kontenjan
100
Kalan gün
0
Başlangıç tarihi
07.04.2023 15:53
Bitiş tarihi
07.07.2023 15:53
Katılımcı
89
Lokasyon
Online

Her Adımın Değerli Çünkü Kızımız Okuyacak!

Proje tamamlandı

Gün içerisinde attığınız adımların deprem bölgesindeki genç kızların eğitimine destek olmasını ister misiniz? Cevabınız evet ise yapacağınız tek şey; Help Steps uygulamasını indirmek ve gün içinde attığınız adımları Buldan Vakfı’na bağışlamak!. http://onelink.to/t6tbaj 💚

Proje tamamlandı

Seni burada görmek güzeldi.

Süre

5 s 0 dk

Belge Talebi

Yok

Etki alanları

Genç, Kadın

Temalar

Eğitim

Ön Eğitim

Yok

Her Adımın Değerli Çünkü Kızımız Okuyacak!

Gün içerisinde attığınız adımların deprem bölgesindeki genç kızların eğitimine destek olmasını ister misiniz?

Cevabınız evet ise yapacağınız tek şey; Help Steps uygulamasını indirmek ve gün içinde attığınız adımları Buldan Vakfı’na bağışlamak. 

Adımlarla Buldan vakfına nasıl destek Olunur?

İlk adım Help steps uygulamasını indirmek. (Google Play ve App Store) ikisinde de mevcut ve Ücretsiz. Ancak play store kullanan kişiler Google Fit uygulamasını da indirmelidir. Android kullanıcıları her iki uygulama için aynı mail adresleri ile giriş yaptıklarında uygulamalar birbirine entegre olacaktır. İOS kullanıcıları için sadece Help steps uygulaması yeterli. Help steps gün içinde attığınız adımları sayar. Bu adımları bağışlayabilmek için HS'ye dönüştürebilirsiniz. Dönüştür butonuna bastığınızda ekrana max 30 saniye reklam gelir. Bu reklamı izledikten sonra adımlarınız dönüşmüş olur. Dönüştürdüğünüz adımları ana ekranda görebilirsiniz.  Adımlarınız gün içinde dönüştürmeyi unutmayın! Gece saat 24.00 olduğunda adımlarınız sıfırlanır ve yeni günün adımları sayılmaya başlanır. Dönüştürdüğünüz adımları bağışlamak için Buldan Vakfı sayfasına girip. Bağış yap butonuna basıp. Bağış yapmak istediğiniz HS tutarını girin (toplam adamınız ne kadarsa) Tekrar bağış yap butonuna basıp işlemi bitirebilirsiniz.

Hepsi bu kadar 😍

Gün içinde attığınız adımların artik bir değeri olacak ❤️

Her adımın değerli çünkü Kızımız Okuyacak!

http://onelink.to/t6tbaj

Takımda hangi yeteneklere ihtiyaç var?
100
Spor

İletişim Panosu

()