Her Adımın Değerli Çünkü Kızımız Okuyacak!

Project is completed

Gün içerisinde attığınız adımların deprem bölgesindeki genç kızların eğitimine destek olmasını ister misiniz? Cevabınız evet ise yapacağınız tek şey; Help Steps uygulamasını indirmek ve gün içinde attığınız adımları Buldan Vakfı’na bağışlamak!. http://onelink.to/t6tbaj 💚

#eğitim #genç kız

Project is completed

Thanks for your contributions.

Duration

5 hr 0 min

Document Requirement

No

Beneficiary Groups

Youth, Women

Themes

Education

Pre Education Requirement

No

Her Adımın Değerli Çünkü Kızımız Okuyacak!

Gün içerisinde attığınız adımların deprem bölgesindeki genç kızların eğitimine destek olmasını ister misiniz?

Cevabınız evet ise yapacağınız tek şey; Help Steps uygulamasını indirmek ve gün içinde attığınız adımları Buldan Vakfı’na bağışlamak. 

Adımlarla Buldan vakfına nasıl destek Olunur?

İlk adım Help steps uygulamasını indirmek. (Google Play ve App Store) ikisinde de mevcut ve Ücretsiz. Ancak play store kullanan kişiler Google Fit uygulamasını da indirmelidir. Android kullanıcıları her iki uygulama için aynı mail adresleri ile giriş yaptıklarında uygulamalar birbirine entegre olacaktır. İOS kullanıcıları için sadece Help steps uygulaması yeterli. Help steps gün içinde attığınız adımları sayar. Bu adımları bağışlayabilmek için HS'ye dönüştürebilirsiniz. Dönüştür butonuna bastığınızda ekrana max 30 saniye reklam gelir. Bu reklamı izledikten sonra adımlarınız dönüşmüş olur. Dönüştürdüğünüz adımları ana ekranda görebilirsiniz.  Adımlarınız gün içinde dönüştürmeyi unutmayın! Gece saat 24.00 olduğunda adımlarınız sıfırlanır ve yeni günün adımları sayılmaya başlanır. Dönüştürdüğünüz adımları bağışlamak için Buldan Vakfı sayfasına girip. Bağış yap butonuna basıp. Bağış yapmak istediğiniz HS tutarını girin (toplam adamınız ne kadarsa) Tekrar bağış yap butonuna basıp işlemi bitirebilirsiniz.

Hepsi bu kadar 😍

Gün içinde attığınız adımların artik bir değeri olacak ❤️

Her adımın değerli çünkü Kızımız Okuyacak!

http://onelink.to/t6tbaj


Which abilities are needed in the team?
75
Sport

Communication Board

()