Başvuru başlangıç tarihi
19.02.2021 13:15
Başvuru bitiş tarihi
30.06.2021 12:40
Kontenjan
0
Kalan gün
0
Başlangıç tarihi
30.06.2021 13:40
Bitiş tarihi
30.06.2021 14:40
Katılımcı
5
Lokasyon
Online

Hayata Destek Derneği Tablet Kampanyası

Proje tamamlandı

Hayata Destek Derneği’nin çalışmalarını yürüttüğü 9 ilde uzaktan eğitime tablet ve interneti olmadığı için erişim sağlayamayan çocuklar olduğu tespit edilmiştir. Proje kapsamında yapılan bağışla bu bölgelerdeki çocuklara tablet ve internet desteği sağlanacaktır.

#hayata #destek #dernegi #tablet #kampanası

Proje tamamlandı

Seni burada görmek güzeldi.

Süre

1 s 0 dk

Belge Talebi

Yok

Etki alanları

Temalar

Çocuk Eğitimi, Ekonomik, Sosyal ve Toplumsal Gelişme

Ön Eğitim

Yok

Hayata Destek Derneği Tablet Kampanyası


Hayata Destek Derneği olarak

2005 yılından bu yana deprem, sel, yangın gibi doğal ya da savaş gibi insan eliyle oluşan afetlerden etkilenen insanlar için çalışan bir insani yardım derneğiyiz.

Türkiye’nin 9 ilinde mevsimlik tarımda çalıştırılan çocukları, mültecileri, dezavantajlı kadınları güçlendirecek çalışmalar yapıyoruz. Herkesin, onurlu, insanca yaşabilmesi için haklarının savunuculuğunu ve kolaylaştırıcılığını üstleniyoruz.

Pandemi nedeni ile hayatlarımıza evden devam etmeye çalıştığımız bugünlerde koşullar her insan için eşit olmayabiliyor. Adana, Diyarbakır, Urfa, Hatay gibi 9 ilimizde çalışan Hizmet Ekiplerimiz özellikle kırsalda yaşayan çocukların, TV, tablet ve internetlerinin olmaması sebebiyle uzaktan eğitime devam edemediklerini tespit etti.

Anayasal hakları olan eğitime ve derneğimizin psikososyal destek çalışmalarına katılamayan çocuklar için kıymetli desteğinize ihtiyacımız var. 

Yalnız 1 çocuk için tablet sağlansa bile çocukların kendi aralarında dönümlü olarak kullanacağı tablet ile kelebek etkisi gibi onlarca çocuğa dokunmamız mümkün. 

1 tablet+internet maliyeti : 2500 TLdir.


https://fonzip.com/hayatadestek/kampanya/hayata-destek-dernegi-tablet-projesi

İletişim Panosu

()