Fark Yaratacak Çocuklar ve Gençler için Adım Atmaya Hazır mısın?

Project is completed

Her şey bir hayalle, bir fikirle başlar… Bu hayal veya fikir bir projeye dönerse işte o zaman gerçek olma yolunda ilk adım atılmış olur… Küresel Akıl Derneği koşucusu olarak siz de adımlarınzı iyiliğe dönüştürün!

#eğitim #çocuk #genç #bağış #gelecek

Project is completed

Thanks for your contributions.

Duration

3 hr 0 min

Document Requirement

No

Beneficiary Groups

Youth, Children

Themes

Campaign/Donation

Pre Education Requirement

No

Fark Yaratacak Çocuklar ve Gençler için Adım Atmaya Hazır mısın?

Neden Beni Fark Et için adım atıyoruz?

Beni Fark Et ile çocukların ve gençlerin başladığı yolda ilerlemeleri için farklı gelişim imkanları sunacağız. Fikirlerini hayata geçirme fırsatı, konusunda uzman mentorlar ile çalışma şansı, malzeme desteği, çalışma ortamı desteği, yatırım desteği ve ihtiyaç duyacakları daha pek çok konuda yol ortaklığı bulabilmeleri için destek sağlayacağız.  

Beni Fark Et Nedir? 

Beni Fark Et projesi ile Ortaokul, Lise ve Üniversite öğrencisi çocuklar ve gençler, fikir, proje ve girişim başlıklarında başvurularını yapar, yapılan değerlendirmeler sonucunda her okul kategorisinden 10 olmak üzere toplam 30 çocuk ve genç, eğitim kampı ve ödülleri kazanırlar. Eğitim kampı ve ödüllendirme sonrası başvuru yaptıkları kapsamda fark edilmelerini sağlayacak ve gelecekleri için uygun ortamı, koşulları yaratacak kişi ve kurumlarla uzun süreli mentorluk programı ile buluşurlar. Detaylar için; https://www.benifarket.com

43. İstanbul Maratonunda atacağınız adımlarla çocukların ve gençlerin fark edilmesi için yapacağımız çalışmalara destek sağlayabilirsiniz.

Tüm detaylar için bize ; info@kureselakildernegi.org adresinden ulaşabilirsiniz.Which abilities are needed in the team?
10
Fundraising

Communication Board

()