Başvuru başlangıç tarihi
16.09.2021 12:07
Başvuru bitiş tarihi
26.09.2021 12:00
Kontenjan
0
Kalan gün
0
Başlangıç tarihi
16.09.2021 12:07
Bitiş tarihi
26.09.2021 00:00
Katılımcı
0
Lokasyon
Bursa

Eker I Run'da koşacak KEDV gönüllüleri aranıyor! "Salgın Sınır Tanımıyor Dayanışma da Öyle Olmalı"

3 Ekim 2021 Pazar günü EKER I RUN'da adımlarımızı kadınların desteklenerek, dayanışma ile üretmesi ve ekonomiye katılması için atıyoruz. KEDV’le birlikte iyilik peşinde koşacak gönüllülerimizi arıyoruz! Salgın ve beraberindeki ekonomik kriz kadınların bakım yüklerini arttırdı, işsiz bıraktı, küçük ölçekli işlerini kapatmalarına neden oldu. Tüm bunlara rağmen hayatı dönüştürmeye devam eden kadınların girişimlerini uzmanlık, eğitim, finansman, ürün/iş geliştirme, pazarlama ile destekleyeceğiz. Her 1500TL bağış ile 1 kadına üretime devam edebilmesi için eğitim ve teçhizat destekleri verilecek.

#kedv #ekerkosu #toplumsalcinsiyetesitliği #adımadım
Proje tamamlandı
Süre
5 s 0 dk
Belge Talebi
Yok
Etki alanları
Temalar
Spor Aktiviteleri, Kampanya/Bağış, Toplumsal Cinsiyet Eşitliği, Ekonomik, Sosyal ve Toplumsal Gelişme
Ön Eğitim
Yok

Eker I Run'da koşacak KEDV gönüllüleri aranıyor! "Salgın Sınır Tanımıyor Dayanışma da Öyle Olmalı"

Neden KEDV ile İyilik Peşinde Koşmalıyım?

KEDV, 35 yıldır dar gelirli kadınların ekonomik ve sosyal güçlenmeleri için çalışıyor ve kadınların toplumdaki liderliklerini güçlendirmek ve görünür kılmak için programlar yürütüyor. Siz de koşarak hem KEDV’in yarattığı etkiyi duyuracak, hem çevrenize kadınların sorunlarını ve çözüm için birlikte neler yapabileceğimizi anlatarak farkındalık yaratacak, hem de toplayacağınız bağış ile kadınların ekonomik ve sosyal güçlenmesini destekleyeceksiniz.

Siz de EKER I RUN'da KEDV’le adımlarınızı ister 1 kadın, isterseniz 5 kadın için iyiliğe dönüştürürken, sizin gibi iyilik peşinde koşan insanlarla birlikte kadınların ekonomik güçlenmesini desteklemek isterseniz KEDV Koşucu Formunu doldurabilirsiniz. 


KEDV Kadın Kooperatifleri Proje Koordinatörü Arıyor - Sivil Sayfalar

Takımda hangi yeteneklere ihtiyaç var?

İletişim Panosu

()