Dünya Çevre Günü'nde Hep Beraber Sahadayız!

Project is completed

Dünya Çevre Günü'nde hem karadan hem de denizden atık toplama etkinliği ile çöp körlüğüne dikkat çekecek gönüllülerimizi bekliyoruz! Proje ayrıntıları için lütfen aşağıdaki açıklamayı okuyun! Haydi, Başka Gezegen Yok!

#letsdoittürkiye #dünyaçevregünü

Project is completed

Thanks for your contributions.

Duration

2 hr 0 min

Document Requirement

No

Beneficiary Groups

General

Themes

Event Organization, Environmental Activities

Pre Education Requirement

No

Dünya Çevre Günü'nde Hep Beraber Sahadayız!

-Etkinlik Tarihi: 8 Haziran 2022 Çarşamba'dır.

-Etkinlik Saati: 11:00-13:00 arası

-Türkan Saylan Parkı'nda buluşulacaktır. Daha sonra temizlik noktalarımız olan Bebek Türkan Saylan Parkı'nda ve Kuruçeşme Cemil Topuzlu Parkı'nda faaliyete başlanacaktır.

-Marmara Deniz Kirliliği’ne dikkat çekmek için Marmara Belediyeler Birliği, denize kıyısı olan Belediyelerde farkındalık yaratıcı etkinlikler planlamaktadır. Bu kapsamda biz Let's Do It Türkiye olarak Beşiktaş Belediyesi koordinatörlüğünde kıyı şeridinde hem karadan hem de denizden düzenlenecek olan atık toplama etkinliğine katılım sağlayacağız. Gönüllülerimiz ve paydaşlarımızla beraber Türkiye Çevre Haftası kapsamında gerçekleşecek etkinlik ile çöp körlüğüne dikkat çekeceğiz.

-Türkiye Çevre Haftası kapsamında gerçekleştirilecek etkinlik ile birlikte ülke genelinde farkındalığın artırılması için gerçekleşecek 'Katı Atık Temizlik Hareketinin' görünürlüğünün sosyal medyada sağlanması oldukça önemlidir. Temizlik hareketine katılım gösteren kurum ve kuruluşların @letsdoitturkey hesaplarını etiketlemeleri beklenmektedir. 

-Kullanılacak Etiketler: #BaşkaGezegenYok ve #Haydi Yapalım

 

Which abilities are needed in the team?
100
Social Responsibility

Communication Board

()