Başvuru başlangıç tarihi
26.05.2022 12:00
Başvuru bitiş tarihi
09.06.2022 11:00
Kontenjan
100
Kalan gün
0
Başlangıç tarihi
08.06.2022 12:00
Bitiş tarihi
16.06.2022 23:55
Katılımcı
15
Lokasyon
İstanbul

Dünya Çevre Günü'nde Hep Beraber Sahadayız!

Proje tamamlandı

Dünya Çevre Günü'nde hem karadan hem de denizden atık toplama etkinliği ile çöp körlüğüne dikkat çekecek gönüllülerimizi bekliyoruz! Proje ayrıntıları için lütfen aşağıdaki açıklamayı okuyun! Haydi, Başka Gezegen Yok!

#letsdoittürkiye #dünyaçevregünü

Proje tamamlandı

Seni burada görmek güzeldi.

Süre

2 s 0 dk

Belge Talebi

Yok

Etki alanları

Genel

Temalar

Etkinlik Organizasyonu, Çevre Aktiviteleri

Ön Eğitim

Yok

Dünya Çevre Günü'nde Hep Beraber Sahadayız!

-Etkinlik Tarihi: 8 Haziran 2022 Çarşamba'dır.

-Etkinlik Saati: 11:00-13:00 arası

-Türkan Saylan Parkı'nda buluşulacaktır. Daha sonra temizlik noktalarımız olan Bebek Türkan Saylan Parkı'nda ve Kuruçeşme Cemil Topuzlu Parkı'nda faaliyete başlanacaktır.

-Marmara Deniz Kirliliği’ne dikkat çekmek için Marmara Belediyeler Birliği, denize kıyısı olan Belediyelerde farkındalık yaratıcı etkinlikler planlamaktadır. Bu kapsamda biz Let's Do It Türkiye olarak Beşiktaş Belediyesi koordinatörlüğünde kıyı şeridinde hem karadan hem de denizden düzenlenecek olan atık toplama etkinliğine katılım sağlayacağız. Gönüllülerimiz ve paydaşlarımızla beraber Türkiye Çevre Haftası kapsamında gerçekleşecek etkinlik ile çöp körlüğüne dikkat çekeceğiz.

-Türkiye Çevre Haftası kapsamında gerçekleştirilecek etkinlik ile birlikte ülke genelinde farkındalığın artırılması için gerçekleşecek 'Katı Atık Temizlik Hareketinin' görünürlüğünün sosyal medyada sağlanması oldukça önemlidir. Temizlik hareketine katılım gösteren kurum ve kuruluşların @letsdoitturkey hesaplarını etiketlemeleri beklenmektedir. 

-Kullanılacak Etiketler: #BaşkaGezegenYok ve #Haydi Yapalım

 

Takımda hangi yeteneklere ihtiyaç var?
100
Sosyal Sorumluluk

İletişim Panosu

()