Değişim Liderleri Derneği Rol Model Görüşmeleri İçin Lider Kadınlar Arıyor

In the Evaluation Process

Üniversiteli genç kadınların kendilerine özgü liderlik kimliğini keşfetmelerini ve sahiplenmelerini destekleyen Kıvılcımlar Programını yürütüyor. Hem Kıvılcımlarımızı hem mezunlarımızı, liderlik yolculuğunda ilham olacak lider kadınlarla tanıştırmayı hedefliyoruz.

#Lider Kadınlar # Kıvılcımlar Programı
Duration

60 hr 0 min

Document Requirement

No

Beneficiary Groups

Women

Themes

Education, Support for Women

Pre Education Requirement

No

Değişim Liderleri Derneği Rol Model Görüşmeleri İçin Lider Kadınlar Arıyor

Değişim Liderleri Derneği olarak 2009’dan bu yana üniversiteli genç kadınların kendi güçlerini ve kendilerine özgü liderlik kimliklerini keşfetmeleri ve toplumda değişime öncü olmaları için çalışıyoruz.

Dernek bünyesinde geliştirilen ve yürütülen Kıvılcımlar Programı Türkiye’de yaparak öğrenmeye dayalı, 8 ay gibi uzun bir zaman dilimini kapsayan, takım çalışması ve sosyal değişim projeleriyle desteklenen ve derin bir öz dönüşüm yaratan yapılandırılmış tek liderlik programıdır. Kıvılcımlar Programı kapsamında her sene gerçekleştirdiğimiz rol model görüşmeleri ile Kıvılcımlarımızın liderlik yolculuğunda merak ettiklerini soracağı, lider kadınlar ile tanışıp ilham alacakları buluşmalar düzenliyoruz. Bu buluşmalar çevrimiçi (online) gerçekleştirilmektedir.

Genç kadınların liderlik yolculuğunda bir rol model olarak buluşmak isteyen, ilham vermek ve ilham almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsin!

Which abilities are needed in the team?
5
Fluent Speaking/Reading
1
Career Education
1
Social Responsibility

Communication Board

()

Application Period Has Expired, Applications are under Evaluation.