Değişim Liderleri Derneği Kıvılcımlar Programı için Mülakat Gönüllüleri Arıyor

Ongoing Actively Application

Değişim Liderleri Derneği 2009'dan beri yürttüğü Kıvılcımlar Programı İçin Mülakat Gönüllüleri Arıyor. Programa seçilen genç kadınlar 3 aşamalı mülakat sürecinden geçiyor. Bu mülakat aşamalarından biri olan online görüşme için gönüllüler aranıyor.

#Kadınlar # Gençler # Üniversite Öğrencileri
Invite to Project
Duration

0 hr 30 min

Document Requirement

No

Beneficiary Groups

Youth, Women

Themes

Education, Personal Development

Pre Education Requirement

No

Değişim Liderleri Derneği Kıvılcımlar Programı için Mülakat Gönüllüleri Arıyor

Değişim Liderleri Derneği olarak 2009’dan bu yana üniversiteli genç kadınların kendi güçlerini ve kendilerine özgü liderlik kimliklerini keşfetmeleri ve toplumda değişime öncü olmaları için çalışıyoruz.

Dernek bünyesinde geliştirilen ve yürütülen Kıvılcımlar Programı Türkiye’de yaparak öğrenmeye dayalı, 8 ay gibi uzun bir zaman dilimini kapsayan, takım çalışması ve sosyal değişim projeleriyle desteklenen ve derin bir öz dönüşüm yaratan yapılandırılmış tek liderlik programıdır. Her yıl programa başvuru yapan genç kadınlar 3 yetkinlik üzerinden, yetkinlik bazlı online mülakatlara katılmaktadır. Bu görüşmeler, mülakat deneyimi olan tercihen kurumların İnsan Kaynakları Departmanlarında çalışan gönüllülerimiz tarafından gerçekleştiriliyor. 30 dakikalık oturumlar şeklinde planlanan mülakatlar öncesi bütün gönüllülere bir oryantasyon gerçekleştiriliyor.

Genç kadınların liderlik yolculuklarında birer Kıvılcım olabilmelerini desteklemek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsin!

Communication Board

()