Başvuru başlangıç tarihi
01.10.2021 14:27
Başvuru bitiş tarihi
20.10.2021 12:00
Kontenjan
0
Kalan gün
0
Başlangıç tarihi
01.10.2021 14:27
Bitiş tarihi
22.11.2021 23:55
Katılımcı
1
Lokasyon
Online

Çocukların Gülüşü İçin Koş!

Proje tamamlandı

N Kolay 43. İstanbul Maratonu'nda kanser tedavisi gören çocuklarımıza özel 3. HİJYENİK OYUN MERKEZİ'miz için koşuyoruz. Sen de "Oyun tüm çocukların hakkı" diyorsan bu iyilik sürecine seni de bekliyoruz!

#gülmekiyileştirir #istanbulmaratonu #oyuntümçocuklarınhakkı

Proje tamamlandı

Seni burada görmek güzeldi.

Süre

5 s 0 dk

Belge Talebi

Yok

Etki alanları

Temalar

Kampanya/Bağış, Spor

Ön Eğitim

Yok

Çocukların Gülüşü İçin Koş!

Gülmek İyileştirir Derneği olarak "Oyun tüm çocukların hakkı" sloganı ile çıktığımız bu yolda, kanser tedavisi sebebi ile bağışıklığı baskı altında olan, 3 yıla yakın süre boyunca okula gidemeyen, akranları ile sosyalleşemeyen okul öncesi çağdaki çocuklarımıza özel, Pendik'te bir yenisini yakın zamanda açtığımız 3. Hijyenik Oyun Merkezi'miz için koşuyoruz!

Amacımız; 7 Kasım 2021 tarihinde gerçekleşecek İstanbul Maratonu'nda tüm gönüllülerimizin iyilik adımları ve oluşturacakları bağış kampanyaları ile birlikte kanser tedavisi gören daha fazla çocuğumuzu oyun ile buluşturarak yüzlerindeki gülümsemeyi artırmaktır. 

Gönüllülerimizden; bu eğlenceli  İstanbul Maratonu'nda; ister köprüde bizimle birlikte, ister sanal koşuya katılarak kendi parkurunda yürüyerek/koşarak adımları ile farkındalık sağlamaları ve tüm bu heyecanlı süreçte "iyilik peşinde koşmak" dediğimiz;  iyilik sürecine katılarak derneğimizin 3. Hijyenik Oyun Merkezi'miz için koşmayı bir bağış toplama aracı olarak kullanarak İyilik Peşinde Koş platformu üzerinden kampanya açmak ve çevreleri  ile paylaşarak birlikte daha fazla miniğimizin gülümsemesine ortak olmaları beklenmektedir.

*Kampanya açmak için koşu katılımları zorunlu değildir. Bağış toplama süreci hakkında derneğimiz tüm iyiliksever gönüllülerimizi süreç hakkında bilgilendirip yönlendirmektedir.

Pendik'te kurulan yeni Hijyenik Oyun Merkezi'miz ile birlikte daha fazla miniğimizin yüzünde gülümseme oluşturabilmek için atacağınız adımlar ve oluşturacağınız bağış kampanyaları ile kanser tedavisi gören çocuklar ve ailelerine yönelik ücretsiz sağlanan hizmetlere katkı sağlamanız ve kanser tedavisi gören miniklerimizin bu zorlu tedavi süreçlerinde hayata karışmalarını desteklemeniz, tüm çocuklarımızın oyun hakkı ile buluşmasına ortak olmak için çok önemli bir adım olacaktır. Siz de bu süreçte bize katılın, birlikte iyilik peşinde koşalım!İletişim Panosu

()