Buldan Vakfı Sosyal Medya Gönüllülerini Arıyor!

Proje tamamlandı

Buldan Vakfı, sosyal medya da sizi gönüllü olmaya davet ediyor. Buldan Vakfı'nın görünürlüğünü arttırmak için sosyal medya gönüllüğü yaparak daha çok kişiye ulaşmamıza destek olabilirsiniz!

#gönüllü #destek #eğitim #eşitlik

Proje tamamlandı

Seni burada görmek güzeldi.

Süre

5 s 0 dk

Belge Talebi

Yok

Etki alanları

Genç, Kadın

Temalar

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği, Kadına Destek

Ön Eğitim

Yok

Buldan Vakfı Sosyal Medya Gönüllülerini Arıyor!Haftada yalnızca birkaç saatinizi ayırarak sosyal medya gönüllümüz olabilirsiniz.

2016 yılında faaliyetlerine başlamış olan Buldan Vakfı 17 maddeden oluşan bu Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarından “Cinsiyet eşitliğine ulaşma ve tüm kadınların ve kız çocuklarının güçlenmesi” konusunu amaç edinmiş ve eğitim yoluyla kadınların ve kız çocuklarının güçlenmesini kendine vizyon olarak belirlemiştir. Vakıf, yetişkin kadınların sosyal ve ekonomik hayata aktif katılımlarını sağlayacak, kadınların haklarının bilincinde olmalarını destekleyici, mesleki gelişimlerine yönelik “Vakıf Günleri” adı altında seminerler düzenlemekte, başarılı ve maddi olanakları sınırlı olan kız öğrencilere burs desteği vermektedir. Ayrıca, bölgedeki kadınların evde yaptıkları ürünleri değerlendirmelerine destek olmakta ve bu yolla aile yoksulluğunu azaltmayı amaçlamaktadır.


Siz de bu yolda bizimle olmak isterseniz sizi gönüllümüz olmaya davet ediyoruz..


Buldan Vakfı (@BuldanVakfi) / Twitter

Takımda hangi yeteneklere ihtiyaç var?
10
Fikir/İçerik Geliştirme

İletişim Panosu

()