Başvuru başlangıç tarihi
10.04.2022 00:27
Başvuru bitiş tarihi
17.04.2022 00:27
Kontenjan
15
Kalan gün
0
Başlangıç tarihi
17.04.2022 12:00
Bitiş tarihi
17.04.2022 13:30
Katılımcı
2
Lokasyon
Online

Birlikte Zorlu Duygulara Alan Açalım!

Proje tamamlandı

SMA Hastalığı İle Mücadele Derneği olarak Gönüllü Psikolog Ekibi ile gerçekleştireceğimiz Duygu Atölyesine sizi de bekliyoruz! Unutmayın ki, sizler çocuklarınızla birlikte bu hastalığı yaşarken de onlar için çok iyi birer ebeveyn olabilirsiniz.

#gönüllüpsikolog #smader #sma #etkinlik

Proje tamamlandı

Seni burada görmek güzeldi.

Süre

1 s 30 dk

Belge Talebi

Yok

Etki alanları

Engelli Bireyler, Aile

Temalar

Seminer / Webinar, Etkinlik Organizasyonu

Ön Eğitim

Yok

Birlikte Zorlu Duygulara Alan Açalım!


 • Zorlayıcı yaşam olayları ebeveynlik yolculuğunu nasıl etkiler? 


  Anne baba olmanın çok zor olduğu ve fedakarlık gerektirdiği günümüzde öngörülemeyen ciddi kronik hastalıklar ailelerin yaşamlarına; ebeveyn olma sorumluluğuna ek olarak önemli zorluklar getirmektedir.

 • Her ebeveynin yolculuğu biricik ve kendine özeldir. Bu yolculukta sağlık ve hastalık gibi temalara dair zorlayıcı yaşam olaylarıyla karşılaşılması öfke, çaresizlik, üzüntü, keder, pişmanlık, korku ve kaygı gibi konforlu hissetmediğimiz farklı duyguları beraberinde getirir. 
   
  Gönüllü Psikolog ekibi ile bu atölye çalışmasında zorlayıcı yaşam olaylarının yaşamımızdaki yansımalarına bakmak, kendimizi anlamak, duygularımıza alan açmak ve deneyimlerimizi paylaşmak için Zoom üzerinden online olarak gerçekleştireceğimiz duygu atölyemize davetlisiniz.
    
   Tarih: 17 Nisan Pazar
   Saat: 12.00 - 13.30
    
   ➡️Atölyemiz, ebeveynlerin ve bakım verenlerin katılımına açıktır. 
   ➡️Atölyemiz için 15 katılımcı kontenjanımız bulunmaktadır. (Aynı aileden anne, baba, geniş aile üyesi ya da bakım veren kişiler birlikte katılabilir.)
   ➡️Atölyenin etkin yürütülebilmesi için, katılımcıların görüntü ve sesleri açık olarak katılım sağlamaları beklenecektir.
  Takımda hangi yeteneklere ihtiyaç var?
  15
  Sosyal Sorumluluk

  İletişim Panosu

  ()