Ben De Oy Vereceğim!

In the Evaluation Process

Oy Vereceğim Diyerek Farkındalık Yaratan Şanslı Bir Kullanıcımıza İyilik Mağazası üzerinden 1 Ürün Hediye! #OyVer

##OyVer
Duration

0 hr 20 min

Document Requirement

No

Beneficiary Groups

General

Themes

Law, Human Rights and Policy Development

Pre Education Requirement

No

Ben De Oy Vereceğim!

Oy vermek, demokratik bir toplum en temel görevlerinden biridir. Demokrasi, halkın yönetimi olduğu için, her bireyin oy kullanma hakkı vardır. Bu nedenle, oy vermek, vatandaşlık görevlerimizden biri ve toplumumuzun geleceği için büyük önem taşır.

Oy kullanarak, seçimlerde adayların belirlenmesine ve insanların iradesinin yönetime kullanımlarına yararlı olabiliriz. Seçimler, bizlerin devlet yönetiminde söz sahibi olmasına ve geleceğimizin şekillenmesinde etkili olması açısından son derece önemlidir.

Oy vermek, sadece bir vatandaşlık görevi değil aynı zamanda bir haktır. Oy vermek, insanların seçimlerindeki tercihlerinin demokratik bir biçimde yansıtılmasını sağlar. Bu tercihler, siyasi partilerin ve adayların politikalarını ve hedeflerini şekillendiren temel unsurlardır. Bu nedenle, herkesin kendi isteklerini ifade etmek ve seçimlerde söz sahibi olmak için oy kullanması gerekmektedir

Biz de bu nedenle oy vereceğini beyan eden şanslı bir kişiye İyilik Mağazası üzerinden bir ürün vereceğiz. Amacımız hangi siyasi partiye olursa olsun oy vermenin çok değerli bir hak olduğunu belirtmektir.

Which abilities are needed in the team?
100
Social Responsibility

Communication Board

()

Application Period Has Expired, Applications are under Evaluation.