43. N Kolay İstanbul Maratonu'da koşacak KEDV gönüllüleri aranıyor! "Salgın Sınır Tanımıyor Dayanışma da Öyle Olmalı"

Project is completed

43. N Kolay İstanbul Maratonu’nda adımlarımızı 100 kadının desteklenerek, dayanışma ile üretmesi ve ekonomiye katılması için atıyoruz. KEDV’le birlikte iyilik peşinde koşacak gönüllülerimizi arıyoruz!

Project is completed

Thanks for your contributions.

Duration

5 hr 0 min

Document Requirement

No

Beneficiary Groups

Themes

Sport Activities, Campaign/Donation, Gender Equality, Economic and Social Developing

Pre Education Requirement

No

43. N Kolay İstanbul Maratonu'da koşacak KEDV gönüllüleri aranıyor! "Salgın Sınır Tanımıyor Dayanışma da Öyle Olmalı"


Neden KEDV ile İyilik Peşinde Koşmalıyım?

Salgın ve beraberindeki ekonomik kriz kadınların bakım yüklerini arttırdı, işsiz bıraktı, küçük ölçekli işlerini kapatmalarına neden oldu. Tüm bunlara rağmen hayatı dönüştürmeye devam eden kadınların girişimlerini uzmanlık, eğitim, finansman, ürün/iş geliştirme, pazarlama ile destekleyeceğiz. Her 1500TL bağış ile 1 kadına üretime devam edebilmesi için eğitim ve teçhizat destekleri verilecek.


KEDV, 35 yıldır dar gelirli kadınların ekonomik ve sosyal güçlenmeleri için çalışıyor ve kadınların toplumdaki liderliklerini güçlendirmek ve görünür kılmak için programlar yürütüyor. Siz de koşarak hem KEDV’in yarattığı etkiyi duyuracak, hem çevrenize kadınların sorunlarını ve çözüm için birlikte neler yapabileceğimizi anlatarak farkındalık yaratacak, hem de toplayacağınız bağış ile kadınların ekonomik ve sosyal güçlenmesini destekleyeceksiniz.


43. N Kolay İstanbul Maratonu’nda adımlarımızı 100 kadının desteklenerek dayanışma ile üretmesi ve ekonomiye katılması için atıyoruz.

Her 1500 TL bağış ile 1 kadına üretime devam edebilmesi için eğitim, teçhizat, mentorluk destekleri verilecek. Kadınlar yoksulluğa karşı güçlenecek!

Siz de KEDV’le adımlarınızı ister 1 kadın, isterseniz 5 kadın için iyiliğe dönüştürürken sizin gibi iyilik peşinde koşan insanlarla birlikte kadınların ekonomik güçlenmesini desteklemek isterseniz, KEDV Koşucu Formunu doldurabilirsiniz. 


Communication Board

()