Dünya Temizlik Günü için 81 ilde Hep Beraber Sahadayız!

Project is completed

Dünya Temizlik Günü 17 Eylül 2022 tarihinde 81 ilde eş zamanlı gerçekleşecek küresel bir farkındalık hareketidir. Çöp körlüğünü yenmek ve farkındalık oluşturmak adına birçok ilde eş zamanlı olacak saha etkinliklerimize katılarak 'Temiz bir Türkiye' için mücadele edebilirsiniz!

#haydiyapalım #başkagezegenyok #dünyatemizlikgünü

Project is completed

Thanks for your contributions.

Duration

5 hr 0 min

Document Requirement

No

Beneficiary Groups

General

Themes

Environmental Activities, Environment

Pre Education Requirement

No

Dünya Temizlik Günü için 81 ilde Hep Beraber Sahadayız!

Sevgili Doğasever;

Dünya Temizlik Günü 17 Eylül 2022 tarihinde tüm Türkiye'de eş zamanlı gerçekleşecek bir çevre hareketedir. Daha temiz bir Dünya için çalışmalar gerçekleştiren Let's Do It Türkiye tarafından organize edilen Dünya Temizlik Günü; çöp körlüğünü yenmek ve farkındalık oluşturmak için sizleri bekliyor. 

- Dünya Temizlik Günü'nde belirlenen temizlik noktalarından birine katılım göstererek sosyal bir etki oluşturabilir ve çöp körlüğü yenerek farkındalığın bir parçası olabilirsiniz. 

- Türkiye geneli temizlik noktaları: Temizlik Noktaları

- Başvurunuzu yaptıktan sonra projeye katılacak katılımcılar ile Let's Do It Türkiye il temsilcileri iletişime geçerek gerekli bilgileri sağlayacaktır. 

- Bulunduğunuz ilde katılacağınız temizlik hareketi için etkinlik başlarken check-in, etkinlik biterken check-out yapmanız gerekmektedir. Sosyal etki değerinizin ölçümlenmesini sağlayabilirsiniz. 

- Kullanacağımız hashtaglar ile siz de yarattığımız etkinin sosyal medyada görünür olmasına katkı sağlayın!

#dünyatemizlikgünü #haydiyapalım #başkagezegenyok

Which abilities are needed in the team?
1000
Environmental Activities