1 Kitap 1 Gelecek Derneği İle Eğitim İçin Bağış

Project is completed

Projemiz kapsamında, birleştirilmiş sınıflı ve az mevcutlu köy okullarında okuyan öğrencilere daha geniş bir dünyanın kapılarını aralayabilmeleri için kitaplar sunmayı hedefliyoruz.

#çocuk #köy okulu #kitap #çanta #kırtasiye

Project is completed

Thanks for your contributions.

Duration

0 hr 30 min

Document Requirement

No

Beneficiary Groups

Children, Disaster Victims

Themes

Campaign/Donation, Education

Pre Education Requirement

No

1 Kitap 1 Gelecek Derneği İle Eğitim İçin Bağış

Bağış Projesi Detayları:

📚 Projemiz kapsamında, birleştirilmiş sınıflı ve az mevcutlu köy okullarında okuyan öğrencilere daha geniş bir dünyanın kapılarını aralayabilmeleri için kitaplar sunmayı hedefliyoruz.

📚 Siz değerli destekçilerimizden gelen bağışlarla, bu öğrencilere özel hazırlanan kitap setlerini ulaştırmayı amaçlıyoruz.

📚 Öğrencilere kitapla tanışma ve okuma alışkanlığı kazandırma çabamızı, sizlerin desteği ile daha da ilerletmek istiyoruz.

Eğitimde fırsat eşitliği sağlama amacımıza katkıda bulunmak için özel günlerde bağış yaparak, bir öğrencinin geleceğine ışık olabilirsiniz.

💝 Çocukların hayallerini ve potansiyellerini desteklemek için yaptığınız bağışlarla, kitaplarla dolu bir dünyanın kapılarını onlar için aralıyoruz.

💝 Her bağış, çocuklarımızın eğitimine yapacağınız anlamlı bir katkı olacak ve gelecek nesillerin aydınlık yarınlarına dokunmanızı sağlayacak.

Bağış ve bilgi için : 

https://www.birkitapbirgelecek.org.tr/

https://www.instagram.com/birkitapbirgelecek/


Communication Board

()